Podsumowanie roku 2020

Rok 2020 ze względu na pandemie był zarówno dla nas, jak też dla naszych najemców i całego biznesowego otoczenia rokiem pełnym wyzwań. Dzięki bliskiej współpracy z najemcami pomimo trudnej sytuacji na rynku usług udało nam się utrzymać praktycznie wszystkich najemców lokali użytkowych.
Co ważne, nieprzerwanie prowadziliśmy prace wykończeniowe w naszych lokalach mieszkalnych i kontynuowaliśmy komercjalizacje powierzchni usługowych. Udało nam się włączyć do oferty najmu krótkoterminowego 9 mieszkań z inwestycji Browary Warszawskie, rozpocząć prace wykończeniowe w 4 apartamentach Mennica Residence. Skomercjalizowaliśmy lokale przy ul. Kasprowicza 68, rozbudowując drogerie Rossmann w tej lokalizacji. W lokalach przy ul. Rodowicza Anody 22 swoją działalność rozpoczęło Studio Urody – First Lady, punkt odbioru paczek Inpost, Samoobsługowa Pralnia Speed Queen. Do naszej oferty lokali usługowych trafiły lokale z inwestycji przy ul Cybernetyki 15 gdzie wśród naszych Najemców są już piekarnia Putka, zakład fryzjerski Barber, rodzinny Sklep z warzywami i owocami.
Wraz z nabyciem kolejnego apartamentu w wyjątkowym budynku Złota 44, w roku 2020 umocniliśmy pozycję największego polskiego inwestora w tym najbardziej luksusowym budynku mieszkalnym w Polsce.