Apartamenty w Mennica Residence są już gotowe!

Po kilku miesiącach intensywnych działań projektowo-remontowych zakończyliśmy prace wykończeniowe w 4 apartamentach prestiżowej inwestycji Mennica Residence.

W naszym portfelu nieruchomości mamy nowe wyjątkowe 3 i 4 pokojowe apartamenty, które charakteryzują się niezwykłą funkcjonalnością i wysokim standardem wykończenia. W każdym apartamencie zaprojektowano dwie łazienki, wygodne zabudowane szafy, wysokiej jakości materiały m.in.  drewniane podłogi, kamienne blaty w łazienkach i kuchni.

Inwestycja Mennica Residence poza bardzo dobrą lokalizacją u zbiegu ulic Żelaznej i Grzybowskiej wyróżnia się wyjątkowym standardem części wspólnych: reprezentacyjnym głównym wejściem, wysokim hallem recepcyjnym i wydzielonym wewnętrznym dziedzińcem oraz zielenią, która nadaję całemu miejscu niesamowity klimat. Dodatkowo w budynku znajduję się część rekreacyjno-wypoczynkowych m.in kort do squasha, siłownia, sala gimnastyczna, sauna sucha i mokra, sala do masażu, sala do zabiegów kosmetycznych oraz sala z jacuzzi z wyjściem na taras.