Unique Tower – luksusowe apartamenty w naszym portfolio

Początek roku zaczął się bardzo obiecująco: nasz portfel nieruchomości rozszerzył się o kolejne apartamenty segmentu premium. W inwestycji Unique Tower na 19 i 20 piętrze zakupiliśmy oraz rozpoczęliśmy prace wykończeniowe w dwóch apartamentach o pow. 150m² oraz apartamencie o pow. 130 m². Do każdego apartamentu przynależy podwójne miejsce parkingowe w garażu podziemnym.  

Apartamenty zostaną wykończone i urządzone w najwyższym standardzie czego dopełnieniem będzie niezwykły widok na Warszawę. Każdy z lokali wyposażony będzie w klimatyzację, podgrzewaną podłogę oraz takie rozwiązania jak system sterowania KNX Inteligentny Dom, umożliwiający sterowanie oświetleniem, temperaturą oraz roletami w apartamencie.

Unique Tower jest jedynym luksusowym apartamentowcem w Warszawie, który łączy w sobie cześć hotelową międzynarodowej sieci Royal Tulip, oraz mieszkalną na kondygnacjach znajdujących się powyżej 17 piętra. Zarówno goście hotelowi jak i mieszkańcy apartamentów znajdą tu udogodnienia takie jak usługi concierge, restauracje, stanowiska do ładowania elektrycznych samochodów, rozbudowaną strefę fitness. Wszystko w standardzie pięciogwiazdkowego hotelu.