Unique Tower – luksusowe apartamenty gotowe i wynajęte.

Zakończyliśmy prace wykończeniowe w dwóch czteropokojowych apartamentach w inwestycji Unique Tower. Jeszcze przed zakończeniem prac w związku z ogromnym zainteresowaniem najemców podpisaliśmy umowy najmu na obydwa apartamenty.

Na koniec sierpnia planujemy zakończenie prac w trzecim lokalu w Unique Tower w o powierzchni 150 m²

Apartamenty zostały wykończone i urządzone w najwyższym standardzie czego dopełnieniem jest niezwykły widok na Warszawę. 

W każdym z lokali zaprojektowano system sterowania KNX Inteligentny Dom umożliwiający sterowanie klimatyzacją, oświetleniem, temperaturą oraz roletami w apartamencie. Unique Tower jest jedynym w swoim rodzaju luksusowym apartamentowcem w Warszawie, który łączy w sobie część hotelową pod prestiżowym brandem Royal Tulip Warsaw Apartments, oraz mieszkalną na kondygnacjach znajdujących się powyżej 17 piętra. Zarówno goście hotelowi jak i mieszkańcy wyżej położonych apartamentów znajdą tu udogodnienia takie jak usługi concierge, restauracja,  stanowiska do ładowania elektrycznych samochodów, rozbudowana strefa fitness. Wszystko w standardzie pięciogwiazdkowego hotelu.