Nasza nowa siedziba Uniqe Tower

Po pięciu latach w biurze Złota 44 przyszedł czas na zmianę naszej siedziby. W czerwcu przenieśliśmy się do należącego do Spółki penthousu zajmującego połowę ostatniego piętra w apartamentowcu Unique Tower, przy Grzybowskiej 49 w Centrum Warszawy.

Nasze nowe biuro jest dwukrotnie większe od naszej poprzedniej siedziby, posiada liczne sale konferencyjne, miejsca na wypoczynek w tym własną saunę. Do biura przynależy duża ilość miejsc parkingowych w garażu podziemnym zarówno dla pracowników jak i naszych gości.

Compound jest największym polskim inwestorem w Unique Tower posiadając portfolio największych cztero- i pięcio-pokojowych apartamentów w budynku.

Unique Tower jest jedynym apartamentowcem w Warszawie, który łączy w sobie część hotelową  Royal Tulip oraz cześć apartamentową na kondygnacjach znajdujących się powyżej 17 piętra. Zarówno goście hotelowi jak i mieszkańcy wyżej położonych apartamentów znajdą tu udogodnienia w standardzie pięciogwiazdkowego hotelu takie jak usługi concierge, restauracja, stanowiska do ładowania elektrycznych samochodów, rozbudowana strefa