APARTAMENT ZŁOTA 44

Luksusowy apartament na 31 piętrze prestiżowego budynku Złota 44 – najwyższego budynku mieszkalnego w Unii Europejskiej projektu światowej sławy architekta Daniela Liebeskinda.
Czteropokojowy apartament z wyjątkowym widokiem na południowo zachodnią panoramę Warszawy, w tym najwyższy budynek w Warszawie – Varso Tower.

Apartament o powierzchni 161,6 m2, na który składa się:
• przestronny salon – ze strefą wypoczynkową oraz jadalnią z dużym rozkładanym stołem,
• kuchnia – z wygodną wyspą, wyposażoną w najwyższej klasy sprzęt firmy Gaggenau w tym również chłodziarkę do wina.
• trzech sypialni z zabudowanymi szafami w tym zacisznej sypialni master wraz z garderobą.
Warto podkreślić, że w apartamencie są 3 łazienki, we wszystkich pokojach zastosowano najwyższej jakości zasłony z funkcją „blackout” nie przepuszczającą światła.

Cena 8 900 000 PLN
dodatkowo w kwocie 500 000 PLN:
• podwójne miejsce parkingowe w hali garażowej.
• Komórka lokatorska
• piwniczka na wino

Lokalizacja i budynek:
Jeden z najbardziej charakterystycznych budynków aktualnej panoramy Warszawy, zlokalizowany przy ul. Złotej 44 tuż przy Pałacu Kultury i Nauki i wejściu do centrum handlowego Złote Tarasy. Jest to ścisłe centrum miasta, dzięki czemu mieszkańcy mogą w pełni korzystać z zalet takich jak bliskość oferty kulturalnej, najciekawszych wydarzeń, najbardziej luksusowych sklepów, hoteli, czy restauracji oszczędzając przy tym czas.
Zarówno lokalizacja jak i wyjątkowy projekt z najwyższym standardem wykończenia sprawił, że budynek stał się nr 1 wśród apartamentowców segmentu premium w tej części Europy.
Rozwiązania techniczne wykorzystane w budynku Złota 44 zapewniają najwyższy poziom izolacji akustycznej oraz wysoką energooszczędność. Apartamenty zostały wyposażone w system inteligentnego zarządzania domem HMS (Home Management System), umożliwiający zdalne sterowanie oświetleniem, klimatyzacją, roletami wewnętrznymi czy uchylnymi oknami nawet z poziomu aplikacji. Dodatkowo, system HMS łączy się z całodobową usługą Concierge.
To co wyróżnia budynek Złota 44 wśród innych obiektów tej klasy to na pewno bogata część wypoczynkowo-biznesowa aż 1 400 – metrowa powierzchnia dostępna wyłącznie dla mieszkańców. Znajdziemy tam pięknie podświetlony, 25-metrowy, największy w Polsce prywatny basen, obok którego znajdują się sauny sucha i mokra oraz strefa masażu, siłownia z fitness, prywatną salę kinową z symulatorem do gry w golfa, zewnętrzne jacuzzi, piękny taras widokowy z leżakami i strefą zieleni i bezpośrednim widokiem na Pałac Kultury i centrum stolicy, dwie sale konferencyjne, z możliwością bezpłatnej indywidualnej rezerwacji, a także pokój zabaw dla dzieci.

Zapraszamy na prezentację !